Snapbacks.cz » Release Radar » Fila Spring 2019 - druhý drop

Fila Spring 2019 – druhý drop

19. 03. 2019, 16:21 | přečteno 586×

Přivítejte další jarní drop plný tenisek od Fily! Pojďme se společně mrknout, na jaké nové siluety se můžeme těšit.

FILA MINDBLOWER – Jak víme, FILA je především o retro modelech, a tak se není čemu divit, že nám přináší další model ze svého archivu s názvem MINDBLOWER! Tahle teniska spatřila světlo světa poprvé v roce 1995. Robustní Running silueta, která snad každému padne na nohu jak ulitá, tě prostě dostane. Největším peckou je rozhodně velké nepřehlednutelné logo FILA, které na tenisku prostě sedí jako pr*el na hrnec. Pro velký úspěch modelu ho mimochodem FILA použila na různé kolaborace jako například s Pink Dolphin, SHINZO, SoleBox, SnekasrLab nebo Jack Lemkus.

My jsme rádi, že Vám jí můžeme právě teď představit v naší sneakers nabídce!

FILA VAULT – Teniska, kde se krásně zkombinovala lehce treková midsole s retro running svrškem! Všechno dohromady to spolu krásně hraje, co myslíte?

FILA STRADA – Fila Strada, je model navazující na svého úspěšného kolegu Disruptor. Tentokrát se nám ale představuje v trošku uhlazenější formě. Chunky sneakers z 90. let jsou trendy, a tak si FILA nemohla nechat ani tento model z archivu bez úprav.

FILA TOMAIA – Léto se pomalinku blíží, a tak je potřeba se na něj pořádně připravit už teď! Holky, my víme, že neponecháte nic náhodě, takže jsme pro vás naskladnili nové páskové sandále na lehce zvýšené platformě.

Související odkazy


Releasy do Messengeru

Nenech si to utéct!
Dáme ti včas vědět zprávou:

🔥 Když jde kolekce do prodeje
🔥 Nebo týdenní souhrn releasů


Galerie ke kolekci