Načítám…

Kulich New Era Core Fresh Ego Kid Gray

 (ERA5802)

749,-

✓ Doručíme v Pondělí, 1. 6.
Skladem 3 ksŠedý pánský kulich značky New Era.

Kšiltovka z poslední kolaborace značek Fresh Ego Kid a New Era.

Od svého vzniku spojuje Fresh Ego Kid milovníky módy a sportu. Značku založil před devíti lety britský fotbalista Marvin Morgan, který měl jako dítě jediný sen, stát se profesionálním fotbalistou. Filosofie značky proto stojí na jednoznačné životní pravdě a to sice, že tvrdá práce a píle se rovná skvělým výsledkům. A proto, pokud tvrdě pracujete, nic není nemožné!Výrobce:
New Era
Liga:
Bez Ligy
Sport:
Bez sportu
Barvy:
Šedá
Materiál:
100% Akryl
Údržba:
Suché čištění! - Neprat! - Nežehlit! - Nevystavovat dešti!
Tabulka rozměrů


 

New Era je rodinná firma, která začala v roce 1920 výrobou klobouků. V roce 1934 získala rodina z Buffala zakázku na baseballové kšiltovky pro tým Cleveland Indians, a tak se začíná psát novodobá historie značky New Era, merchandisingu, a kšiltovek.

V 50. letech New Era představila siluetu 59FIFTY, která se stala součástí baseballové uniformy nejvyšší národní ligy MLB, a je jí dodnes. To vše v době, kdy byste na ulici člověka v baseballce nepotkali. Nebylo to zvykem. Kšiltovky patřily na stadion. Až jisté události v 80. a 90. letech způsobily, že baseballky začali nosit fanoušci v ulicích a lidé v zemích, kde baseball ani zdaleka nepatří mezi národní sporty. A věděli jste, že výšivka NY na kšiltovce není přímo znakem města ani státu New York, ale baseballového týmu New York Yankees? Čtěte více!

Pokračování o značce New Era

Všechny produkty značky New Era
New Era


Takhle moc jste spoko!

Více recenzí :)