New Balance

Na našem webu jsou boty značky New Balance zatím jen pár měsíců. Ovšem na trhu s obuví se tento brand s původním názvem New Balance Arch Support Company pohybuje již od roku 1906.

Jeho zakladatel William J. Riley, se rozhodl vytvořit vložku do bot, která bude mít 3 podpůrné body, jenž mají pomoci hlavně lidem, co tráví hodně času ve stoje a dopřát jim pohodlí a zlepšit jejich balanc. Riley později prozradil, že nápad na 3. bodovou funkci dostal při pozorování chůze kuřat na své zahradě v Bostonu. (Podle jejich tří prstů)

O několik let později značka New Balance prorazila mezi sportovce s vůbec první běžeckou botou „The Trackster“, jenž uvnitř měla právě jejich osvědčenou trojitou vložku a kterou si oblíbil nejeden profesionální běžec.

Firma New Balance za celou dobu svého působení přišla se spoustou inovací, jako je například gelová vložka a snaží se dát i maximum do co nejvíce pohodlného tvaru boty, tak aby perfektně sedla na každou nohu. Nebojte se otestovat jejich pohodlí. Na našem webu můžete pořídit jejich nejúspěšnější modely řady 990 i se spoustou dalších. Osobně bych doporučil vyzkoušet modely vyráběné v USA nebo UK.