King Apparel

Londýnský brand King Apparel, založil v roce 2003 bývalí profesionální jezdec na skateboardu a snowboardu, Tim Hoad, se svým kamarádem, grafickým designérem, Paulem Lintonem. Jejich cílem bylo vytvořit módní značku, která lidem ukáže svobodu kreativity a vystihne jejich životní styl a kulturu.

V průběhu let, se i přes svou nezávislost na větších brandech dokázala spojit s mnoha světovými jedničkami na trhu s módou a sportovními doplňky. Jednou z prvních, takových spoluprací, byla kolaborace s naší oblíbenou New Erou. Výsledek této spolupráce nabízíme i my na našem e-shopu.

Podobně dopadlo kolabo s dalším světovým headwearovým brandem Starter. King Apparel ale netěží jen na ostatních značkách. Spojuje své síly i se slavnými hudebníky. Počínaje undergroundovými UK rappery, se později dostali až k vrcholu jejich domácí scény. Po otevření jejich první kamenné prodejny v Londýně, jenž uváděly rapové legendy Gang Starr, se značka rozmohla do celého světa. I k nám, na náš e-shop a prodejnu v Senovážné ulici. Přijďte se mrknout na zajímavé kolekce a vyberte si něco z této asi nejaktuálnější značky hip-hopové kultury.