Zephyr | Snapbacks.cz

Historie značky kšiltovek Zephyr

V roce 1993 se v Coloradu v USA dalo dohromady několik bývalých obchodníků, kteří byli otráveni nezájmem velkých výrobců čepic naslouchat požadavkům zákazníků. S cílem pružně reagovat na poptávku designů čepic a se znalostí toho, co je žádané, založili společnost Zephyr hats.

Již dvacet let Zephyr sbírá zkušenosti s výrobou klasických fitted a retro snapback kšiltovek, které se opět vrací do módy. Čepice Zephyr jsou velmi oblíbené mezi hardcore sběrateli kšiltovek. V průběhu let byl Zephyr u zrodu mnoha stylů a způsobů výroby čepic, které jsou dnes běžně používány a staly se standardem i u ostatních výrobců.

V Zephyru pracují vášniví fanoušci ledního hokeje a přesně to se také odráží v kolekcích snapback čepic, které vyrábějí.

Vedle hokeje se Zephyr zabývá výrobou kšiltovek pro sportovní týmy vysokých škol v USA a týmy z hokejové ligy NHL, basketbalové NBA a fotbalové NFL.

U nás se setkáme se snapback kšiltovkami s týmy NHL, které jsou českým zákazníkům velice blízké díky oblíbenosti hokeje.

Koupit snapback Zephyr

Jak sedí Zephyr čepice?