O značce Supra | Snapbacks.cz

Supra Footwear

Supru založil v roce 2005 Angel Cabada spolu s Jimem Grecem a dalšími co společně dělali Kr3w. Angel měl navíc ještě zkušenosti z předešlého businesu se značkou TBA.

Kr3w v té době dělalo jen oblečení a protože se Angel pohyboval v oboru obuvi už po dlouhá léta, chtěl oblečení něčím doplnit.

Tak pomalu začala růst značka tenisek Supra, dnes již legenda, i když Angel stále říká, že teprve začínají. Vzpomíná jak byl celý bez sebe, když poprvé viděl Lil Wayna a Jay Zho v Suprách na předávání cen BET!

Snapbacky SUPRA na shopu


Angel Cabada

Angel je rozený Kaliforňan, milovník psů a uznává, že až příliš rád nakupuje. Doma má dva dobrmany a skupuje krásné věci, kterými se inspiruje. V Supře stále udává směr a hodně komunikuje s designery.

Jeho největším koníčkem je skate, na kterém jezdil od malička. Podnikání neplánoval, ale přišlo samo. V nejdelším zaměstnání vydržel asi týden, v McDonaldu dělal dvě hodiny do první přestávky a po nějaké době mu došlo že chce být svým pánem a dělat oblečení se svými kamarády.

Všechno, čeho dosáhl, se naučil za pochodu. Možná proto je úspěch značky takový, jaký je. Všechno bylo organické, ne plánované.

„Supra znamená latinsky "nad rámec“, něco víc. Angel má rád slovíčka a tohle mělo význam který značku vystihuje a také dobře zní."

Angel Cabada deset let podnikal se značkou TSA a až se s partnerem rozešli, začal v roce 2002 s KR3W, která nyní patří pod společnost One Distribution, která zastřešuje Kr3w a Supru.

Celé jméno společnosti je Supra Footwear a od začátku byla zaměřena na prémiovou obuv vhodnou jak na skate, tak na normální nošení. Postupem času se produktová řada Supry rozrostla a náš obchod si říkal o snapbacky Supra.

Snapback kšiltovky Supra jsou vyráběny ve spolupráci s mistrem v oboru, společností Starter. Kvalita je tedy zaručena.