SSUR | Snapbacks.cz

SSUR

Představujeme značku SSUR Ruslana Karablina, hlavního designera a majitele značky, který si zkráceně říká Russ a pozpátku je z toho název značky pod kterou vydává svoje kolekce oblečení inspirované popkulturou – SSUR.

Pod značku patří třeba taky poslední dobou hodně komentovaná kolekce Comme des Fuckdown, kterou nosí A$AP Rocky. Russ je velkým inspirátorem, v rozhovoru to přiznává třeba Bobby Hundreds z The Hundreds:

Ruslan Karablin aka Russ aka SSUR je New Yorkský umělec, designer, grafik a zakladatel streetwear značky SSUR.

Je obrovským inspirátorem a Bobby Hundreds o něm prohlásil, že je posledním druhem umělce takového formátu. I když prý ještě ani zdaleka neumírá :)

Svými designy na tričkách, kšiltovkách a dalším oblečení komentuje sociální dění, paroduje špatné umění ale i vzdává hold dobrým dílům.

Streetwearová značka SSUR je čistým ztělesněním vášní naplněného člověka s vizí a géniem, jak říká Bobby Hundreds.

„Business bad? Fuck you, pay me. Oh, you had a fire? Fuck you, pay me. Place got hit by lightning, huh? Fuck you, pay me.“

Doufáme, že si SSUR oblíbíte stejně jako my a budeme se moci setkávat s většími kolekcemi. Jako první v našem sortimentu jsou 4 snapbacks a ponožky Fuck You Pay Me inpsirované skvělým filmem Goodfellas.


Koupit snapback SSUR