O značce Neff Headwear | Snapbacks.cz

Neff Headwear

Shaun Neff založil značku Neff v roce 2002 jako první čistě snow/skate společnost vyrábějící pouze čepice. Dnes je Neff mladá aktivní značka vyrábějící kšiltovky, kulichy a řadu dalších doplňků jako šály, sluneční brýle, nebo hodinky.

Růst značky podporuje řada špičkových atletů a světoznámé osobnosti. Neff sídlí v kalifornském městě Camarillo. Značku prodávají vybraní prodejci ve více než 45 zemích světa. Shaun popsal jednou Neff takto:

Jsme jako automat na žvýkačky, chrlíme do světa nekonečno chutí!

Pravdivost jeho tvrzení si uvědomíte, když se podíváte na průřez kolekcemi Neffu – je to plejáda zábavných a hravých designů na kšiltovkách, kterými se rádi zviditelníte.

Neff nelze zařadit do jedné škatulky. Přelévá se přes škatulky akčních sportů, módy i zábavního průmyslu. Mezi módní značky se snaží zapadnout nejen kšiltovkami, ale také kolekcemi slunečních brýlí Neff Vision a hodinkami Neff Time.

Se značkou spolupracuje řada umělců jako Snoop Dogg, Riff Raff, Deadmau5, nebo Scarlett Johansson s každoroční charitativní akcí Neff Hope. Součástí Neff rodiny se te=d můžete stát i vy – nabízíme vám kompletní řadu snapback kšiltovek!

Kšiltovky Neff