Historie značky LRG | Snapbacks.cz

LRG – Lifted Research Group

Značku Lifted Research Group známou spíše pod zkratkou LRG založili v roce 1999 Jonas Bevacqua s Robertem Wrightem v Kalifornii.

Robert byl designer a MC, se snem prodávat vlastní řadu oblečení. Před tím, než potkal Jonase, pracoval Robert v Quicksilver, O’Neill a Katin, kde nasbíral spoustu poznatků z oboru.

Jonas má v hlavě nápad a logo na brand LRG, a navíc kapitál na jeho založení od známých svého otce, kteří se pohybovali v módním průmyslu, a investice jim přišla zajímavá. Oba se potkají při práci na úplně nesouvisejícím projektu, a dají své nápady dohromady. Vzniká L-R-G.

Robert dá dohromady materiál na výrobu prvních vzorků oblečení a nechají vyrobit vzorky 300 jeans, 4 designy mikin a 4 designy triček, které jeli ukázat na veletrh akčních sportů v San Diegu. V poledne první den měli vyprodáno. Byznys se rozjel a v roce 2002 začala být značka zisková.

V roce 2005 L-R-G představilo novou značku pro dámské kolekce – Luxirie. Novinka cílí na ženy mezi 18 a 30 lety svými šesti tématy od westernu, k armádním vzorům. Typickým výrobkem Luxirie se staly jeans s krystaly.

V kolekcích LRG se objevují již pravidelně i snapback kšiltovky, které nabízíme v našem specializovaném e-shopu.

Koupit snapback LRG