King Apparel | Snapbacks.cz

Značka King Apparel

Britská streetwearová značka King Apparel se snaží už deset let rozvíjet osobitý styl ovlivněný britskou módou a hudebními styly. Nejdůležitějším aspektem výroby oblečení a doplňků King Apparel je udržení bezvadné kvality. O tom se nejlépe přesvědčíte na vlastní dotek.

Příjemné je, že každý kousek oblečení se vyrobí v maximálně 300 kusech a víc ani ťuk. Kolekce jsou tedy drženy na poměrně limitované úrovni a díky tomu se v oblečení a kšiltovkách King Apparel lidé nepotkávají na ulici. S tímto trochu souvisí také to, že nikdy nenajdete v jednom městě nabídku King Apparel ve dvou různých obchodech. Šanci má vždy jen jeden. Opět exkluzivita.

Všechno oblečení je na míru šité dle návrhů King Apparel. Nejde o žádné řadové hadry poslané na potisk do tiskárny. S kšiltovkami je to podobně. Část kolekcí je ve spoluprácí s lídrem trhu Starter nebo New Era a zbytek čepic včetně pětipanelových camper kšitlovek si King Apparel šije sám.

Právě kšiltovky nás svými materiály a nápaditostí donutili k zařazení do našeho sortimentu. Díky výborně povedeným tvarům je můžeme doporučit širokému spektru zákazníků, kteří ocení jednoduchost designů.

Pětipanelovky, i hybridy mezi 5 a 6 panelovkami jsme zařadili mezi nejlépe padnoucí kšiltovky v naší nabídce.

Nakupovat King Apparel