Historie značky HUF, Kde koupit HUF | Snapbacks.cz

HUF

Zakladatel značky HUF Kieth Hufnagel vyrůstal na skateboardu v ulicích New Yorku. V roce 1992 se přestěhoval do San Francisca, aby si splnil sen a stal se profesionálním jezdcem. Díky skateboardingu procestoval svět a získal nadhled vizionáře.

Vstřebával inspirace z mnoha subkultur, které ho bavily a naučil se je chytře prolínat. V hlavě se mu pomalu začala rodit myšlenka vlastní značky, ve které by realizoval své vize. Na ty však ještě přijde čas.

HUF začínal v srpnu 2002 jako malý obchod na Sutter Street v čtvrti Tenderloin v San Franciscu. Kieth se snažil ve svém obchodě prodávat respektované značky street oblečení, obuvi a skateboardingu.

Obchod HUF se v povědomí lidí stal synonymem pro místo, kde seženou ty nejvybranější značky v San Franciscu. Prostor obchůdku záhy přestával stačit. Hufnagel si zároveň uvědomoval, že mu pořád něco chybí ke spokojenosti a dostane to jen tehdy, pokud vytvoří vlastní značku.

To, co začalo jako řešení Hufnagelovy frustrace z nedostatku stylového oblečení, vyústilo v nezávislou výrobu prémiového zboží pod vlastní značkou. HUF se nyní specializuje na výrobu vysoce kvalitního oblečení, obuvi zaměřených na streetwear a skateboarding. Sídlo HUFu je nyní v centru Los Angeles a Kieth je stále ve středu dění a přímo zasahuje do produkce svými nápady. Značná část kolekcí HUF se vyrábí v USA.

Nám ze Snapbacks.cz je ctí představit vám HUF jako první v České Republice.

Koupit čepice HUF

HUF lookbook Léto 2013

HUF lookbook Podzim 2012