Diamond Supply Co. | Snapbacks.cz

Diamond Supply Co.

Designer Nick „Diamond“ Tershay jezdil od malička na skejtu a v roce 1998 začal pod značkou Diamond Supply Co. prodávat vlastní hardware – součástky na skate. Zabývá se taky designem a brzo začal pod DMND prodávat vlastní designy triček, která navíc zaznamenala obrovský nárůst popularity potom, co Nick navrhl tenisky pro Nike SB. Model The Diamond „Tiffany“ Dunk SB byl podle Nike nejvyhajplejším v historii SB divize!

Nick má pod svojí značkou kolem 100 nejlepších jezdců světa, mezi kterými jsou jména jako Eric Koston, Paul Rodriguez, nebo Bob Burnquist. Pomáhal taky sestavit tým pro Nike SB, čímž se dostal ke zmíněné spolupráci na teniskách Nike.

Díky Nickově umění se značka rozšířila hodně rychle mimo skateboarding. Trička, mikiny a snapbacky s diamantem v logu začaly nosit hvězdy showbusinessu a výrobky s nápisem Diamond se staly stejně přeprodávaným artiklem, jako jsou na eBay třeba tenisky.

Diamond Supply Co. dlouho nezvládal obrovskou vlnu poptávky z Evropy tak bylo dost složité a zdlouhavé jej dostat do Česka. Po více jak půl roce snažení jsme rádi, že se snaha vyplatila. Zákazníci se nás na Diamond ptali a díky tomu můžeme dnes s hrdostí ohlásit spuštění prodeje Diamond Supply Co. na Snapbacks.cz.


Koupit Diamond Supply