O značce Addict | Snapbacks.cz

Addict

Addict ([edikt']; podst. jm. [ad'ikt])
Z latinského „ad“ + „dicere“, doslova „k“ + „říci/prohlásit/tvrdit“]

Oddat se (nějakému silnému zvyku)
1. addicted, trpný rod, závislý
2. hov. osoba něčemu oddaná, na něčem závislá
… addic-tion, podst. jm., závislost
… addic-tive, příd. jm., chytlavý, vyvolávající závislost

Když se o někom řekne, že je závislý, většinou to není v dobrém slova smyslu. S názvem britské streetwear značky Addict je tomu však naopak.

Jedinou pozitivní závislostí spojenou se značkou Addict je myšleno naprosté oddání se svým nejoblíbenějším činnostem jako poslech oblíbeného alba stále dokola, jízda na skejtu nebo kole, kreslení (to je případ zakladatelů značky Addict) nebo sbírání starých video her. Znamená to, že se odevzdáte něčemu, co umíte a čemu věříte. Víte co myslím? Tak to přesně mají zakladatelé Addictu se svojí značkou. Naprostá závislost.

V roce 1996 začínal Addict jako pánská streetwear značka s odhodláním dělat věci jinak. Během 17 let se u ní vyvinul osobitý styl prolínající funkční a kvalitní street módu s ležérním oblékáním. Většina kolekcí Addictu je ovlivněna uměním, hudbou, designem a sportem. Čtěte dál!

Spolupráce: Star Wars, Disney a Marvel

Addict má několik svých oddaných designerů, kteří jsou závislí na své značce a produkují hlavní řadu oblečení. Vedle nich Addict pravidelně spolupracuje s nezávislými a velmi žádanými umělci a ilustrátory na limitovaných kolekcích zvaných Artist series.

Trička od Addictu navrhují například tito talentovaní umělci: She One, C-Law, Mitch and Swifty, Mode 2, Jimi Crayon, Ben Swift, Guy Featherstone, Shogun™, Will Barras, Mr Jago nebo Steff Pleatz.

Addict také spolupracuje s některými dalšími společnostmi a tak v kolekcích můžeme najít postavy ze Star Wars licensované Lucas Films, Mickey Mouse a přátele od Disneyho (kolekce Bloc28 a Tron) a nebo komiksové hrdiny od Marvelu! Tyto filmové postavy jsou navíc často ztvárněny právě výše uvedenými ilustrátory, díky čemuž jsou tato trika ještě zajímavější.

Nejdůležitější věc na konec – kvalita bavlny a potisku (nejsou to tlusté kusy gumy) na tričkách Addict je nejlepší v naší nabídce. Zaručujeme, že se zařadí mezi nejlépe vyrobené kousky ve vašem šatníku. Jestli vám fotky a naše slovo nestačí, přijďte si sáhnout osobně.

Zboží od Addict