Prodlouženo: Do neděle extra 20% sleva na zlevněné zboží s kódem "EXTRA20"!

739 654 469 {10-16h}

Muži - Starter(0)Muži - Starter

Zakladatel oděvní značky Starter, David Beckerman, měl nejprve v úmyslu pouze navrhnout a vyrobit školní bundy pro studenty a sportovce z New Havenu, kde i sám studoval. Jeho designy se staly tak populární, že se rozhodl expandovat i k profesionálnímu sportu. Bohužel, jelikož patřil mezi menší firmy, si původně svou licenci na národní týmy musel platit sám. Ovšem trpělivost se vyplácí a po první úspěšné kolekci pro MLB sezónu v roce 1976, dostal licenci i na výrobu baseballových kšiltovek, výstroje a doplňků.

O sedm let později brand Starter zdobil svým malým „S“ a hvězdičkou hráče i z NFL, NBA a NHL a právě díky jeho logu, byl tak snadno zapamatovatelným a oblíbeným i mimo sport. V roce 89, tak začal své bundy a kšiltovky prodávat i na trhu s módou a během jednoho roku dokázal svůj obrat zvednout na necelých 125 milionů dolarů.

Když se svými kšiltovkami a oblečením expandoval do celého světa, přišel i s televizní kampaní, v které si zahrála i hvězda devadesátkového hip hopu, Dj Jazzy Jeff. Starter, se tak od výroby sportovních doplňků stal jedním z nejikoničtějších streetwearových brandů vůbec.

Žádný produkt

potřebuješ pomoct s výběrem?

Zavolej 739 654 469 {10-16h}