D'Lites: Mariana Prachařová pro Skechers

D'Lites makes you a little bit taller

„Na Skecherskách je nejlepší to, že mají platformu, a tak si nepřipadám jako hobit.“
Mariana Prachařová


Představujeme Skechers D'Lites – oplácané tenisky z devadesátek!

Prohlédnout celý lookbook

Že se módní trendy vrací v cyklech, jste asi věděli. Ale všimli jste si, že trend devadesátek je právě teď uprostřed své druhé vlny? Vzpomeňte na 90. léta třeba u některého z donekonečna reprízujících sitcomů a koukejte se hercům na boty.

Jistě, mají tenisky! Jsou pohodlné, a o to přeci jde. Chunky-shoes, jak se dnes říká devadesátkovým, tak trochu nevkusným a oplácaným teniskám, jsou dnes trendy více, než kdy jindy. Také díky tzv. normcore – stylu oblékání, kdy nepotřebujete navenek ničím vynikat, ale sami se chcete cítit skvěle a pohodlně. Že byste tyhle prototypy nevkusných tenisek na nohy nedali? A co takhle se špetkou příchuti ze současnosti?

Něco takového umí výborně Skechers. Doba totiž přeje připraveným, a to zajisté Skechers v tuto chvíli je. Ze svých archivů vytasil dámskou siluetu D’Lites!

D’Lites je extrémně odlehčená a zmodernizovaná verze hitu devadesátkových tenisek Skechers Energy, na které koukáte v seriálech. V elegantnější formě však přinášejí nové prvky komfortu, díky kterým je dnes Skechers nejobouvanější značkou tenisek ve Spojených Státech. Například vzduchem chlazená stélka z paměťové pěny.

K oživení takového trendu je někdy potřeba trochu odvahy a mysl otevřenou novým výzvám. S touto myšlenkou ve Snapbacks fungujeme od založení a proto neokoukané značky typu Skechers přinášíme. S focením chunky shoes od Skechers jsme proto oslovili naši podobně smýšlející známou Marianu Prachařovou, která D’Lites po nazutí nechtěla sundat.

Tvrzení, že D’Lites můžete obout k čemukoli, jsme stvrdili stylingem od Marka Volfa, který složil čtyři outfity pro Marianu Prachařovou, které nafotil streetový fotograf Kubo Krížo. Venčili našeho Čínského chocholatého Maxe v ulicích Žižkova.