Snapbacks.cz » Blog » Jak vybrat kšiltovku na letní festivaly

Jak vybrat kšiltovku na letní festivaly

Napsal(a): Rob | 02. 06. 2019, 11:14 | přečteno 5605×

Protože se kšiltovky špatně čistí, je dobré znečištění předcházet. Pokud na festival nejedete s vyhrazenou kšiltovkou na dovádění v blátě, pojďte se podívat, jaké nástrahy by kšiltovka měla vydržet.

3 rady nad zlato:

  • Čepice se špatně čistí – předcházejte nečistotám dobře zvoleným materiálem
  • Tmavé barvy nemají rády pot a sluneční záření – mohou vyšisovat
  • Vyhýbejte se vodě, pokud nemáte umělý materiál.

Festivalový starter packCo se týče barev, dost kšiltovek je už sepraných od výroby. Poznáme je podle klíčových slov washed nebo clean up v názvu.

Mám taky pár oblíbených performance technologií na sport, které dobře poslouží i při letních radovánkách. Vypíchnout vám musím tyto:

Technologie Dry Swith od New Ery

Řeknu ti to jednoduše: Dry Switch je nejnovější materiál New Ery pro odvod vlhkosti od těla. To se hodí při sportu. A jestli preferuješ sportovnější look oproti elegantnímu, přidej si je na wishlist. Dry Switch má super texturu připomínající hranaté duté polštářky. Mrkni na fotky.

DWR – Water Repelent úprava od New Ery

Já vím, původně vyšly v zimě a vodní impregnaci mají nejspíš proti dešti a sněhu. Tak si to přeložme na bazén a champaigne showers, protože je to to samé v hroznově bílém! Ze všech různých 9FORTY mají perfektní fit ;-)

Řada Light Weight Nylon od New Ery

Hodně lehký nylon který mi v teplém počasí rozhodně neva. A jemu zase neva voda, slunce a pot. Snadno je umyjete.

Engineered Fit od New Ery

Na žíhaném materiálu nebude vidět případná ztráta barvy vlivem slunce a potu. Navíc je to nejmodernější z prodyšných materiálů New Ery. Přednosti Engineered Fit a Air Knit jsem popsal na zvláštní stránce.


Skládací kšiltovky

Pár značek se naučilo dělat kšiltovky bez jakékoli vyztužené části, a tak je lze včetně kšiltu srolovat, zmačkat, nebo složit.

Pro mě to znamená, že se nemusím bát hodit čepici do batohu, kapsy, a nebo do pračky! Pračku sice oficiálně nedoporučujeme kvůli drsnému pohybu, ale zkrátka na hadrové kšiltovce není co zničit. Alespoň na těch 100% bavlněných. Světlá barva vám ani nevyšisuje a některé tmavé zase New Era udělala z polyesteru, který by měl vydržet.

New Era Packable

Plovoucí kšiltovky REEF


Releasy do Messengeru

Nenech si to utéct!
Dáme ti včas vědět zprávou:

🔥 Když jde kolekce do prodeje
🔥 Nebo týdenní souhrn releasů