Načítám…

Sluneční Brýle Oakley Holbrook XL Black Ink/Prizm Ruby Polarized OO9417–0859

 (OKL273)

4 990,-

✓ Doručíme v Čtvrtek, 19. 9.
Skladem 1 ksČerné pánské sluneční brýle značky Oakley.

Materiál těla - Plastové části brýlí Oakley jsou z lehkého a pružného plastového materiálu O Matter™, vlastnostmi převyšujícími nylon. Brýle Oakley se ohnou místo lámání. Vydrží vlhkost i vysoké teploty. Jsou stálobarevné na UV záření. Netlačí na hlavě, protože se snadno ohnou. Jsou mechanicky velmi odolné.

HDO™ čočky - Všechny čočky Oakley od armádních přes cyklistické až po fashion modely mají vždy stejně kvalitní a odolné čočky pro HD vizi. Vždy stejný Plutonite™ materiál je plast čirý jako sklo, avšak odolnější a lehčí, se 100% filtrem UVA i UVB záření do 400nm a nebezpečné části modrého spektra.

Je tento model dostupný s dioptrickými čočkami?

Oakley Fit - díky minimalistickému tříbodovému fitu sedí brýle Oakley vždy tam, kde mají. Abyste viděli tak, jak máte. Tři body doteku jsou: kořen nosu & horní bod ucha. Nikde jinde by vám brýle neměly drhnout.

PRIZM™ je technologie kterou brýle Oakley vylepšují barvy a jejich kontrast, abyste viděli více detailů.

Prizm Ruby - Vyzkoušejte si, jaký efekt čočky těchto brýlí mají:

Polarizace - Zabraňuje odleskům z hladiny vody, povrchu silnice, skel okolních aut a jiných lesklých povrchů, abyste mohli vidět skrz.

Běžná polarizace čoček způsobuje zkreslení obrazu, když výrobce šetří a na již vyrobenou čočku "plácne" polarizační vrstvu. Cyklisté, golfisté, ani baseballoví profesionálové by však nemohli vyhrávat v brýlích, které by zkreslovaly. Spoléhají na čočky Oakley, protože jsou vyrobené z jedné vrstvy. Levá i pravá čočka je naprosto stejná, protože až po odlití z formy se z odlitku vyříznou dvě čočky. V obou je tak identická polarizace. Takhle je vidět s polarizací:Výrobce:
Oakley
Liga:
Bez Ligy
Sport:
Bez sportu
Barvy:
Černá , vícebarevné
Materiál:
Plast
Údržba:
Čistit přípravky k tomu určenými
Tabulka rozměrů


 

Takhle moc jste spoko!

Více recenzí :)