Načítám…

Klíčenka Orbitkey 2.0 Active Rubber Dusty Pink

 (ORB019)

599,-

✓ Doručíme v Pondělí, 1. 6.
Skladem 1 ksRůžový pánský doplňek značky Orbitkey.

Plastová klíčenka s kovovými prvky krásného designu. Jejím úkolem je zorganizovat chaos ve vašich klíčích.

Organizéry na klíče Orbitkey Active jsou vyrobeny z hladkého elastomeru – pružného plastu příjmeného na dotek. Odolá slunci i dešti, ať už budete na výletě, nebo tréninkovém běhu.

2 – 7 klíčů nasadíte na střed klíčenky na důmyslně se otevírající závit. Klíče bezpečně drží na místě tak, aby neprotrhly vaši kapsu, nebo nepoškrábaly telefon.

Když potřebujete odemknout, snadno se vytočí na stranu. Každý příchod domů je radost. A neotlučete si zárubně :)

Základním stavebním prvkem filozofie Orbitkey je právě tato klíčenka. Na jejím konci vidíte úzké oko ve tvaru písmene D, designované na klíče od auta. Můžete na něj také nasadit nestandardní velké klíče, nebo další chytré doplňky na klíče.

Svazek klíčů můžete dále rozšířit o Ring, Clip, a Strap. Ring je chytře vymyšlený kroužek na klíče, se kterým už si nikdy nezlomíte nehet, protože na jeho vývoj byl najat designer, který rozbil dosavadní stereotypy a Ring tak funguje mnohem jemněji, než svinutý kus oceli drásající vaše nehty, kůži i kalhoty.

Dalšími doplňky jsou Clip – praktická karabina, a Strap, delší kožené poutko. A na místo klíčů můžete do Orbitkey zasadit také multifunkční tool 6 v 1, nebo USB Flash disk!Výrobce:
Orbitkey
Liga:
Bez Ligy
Sport:
Bez sportu
Barvy:
Růžová
Materiál:
Kov + Polymer
Údržba:
Čistit přípravky k tomu určenými
Tabulka rozměrů


 

Orbitkey představuje chytrý organizér objemných svazků klíčů. Nevzhledný chaotický svazek složený z různých kroužků, klíčenek, a klíčů, které už možná ani nepoužíváte, zkrotí do úhledně zorganizovaného pořadače, který nepoškrábe telefon a neprotrhne kapsu. Každý produkt je z krásných materiálů s výjimečně precizním zpracováním.

Orbitkey a jeho uživatelé věří, že tato krásná organizace dělá každý den příjemnější. Něco jako generální úklid domácnosti, ve vaší kapse. Estetika má blahodárný vliv na naše cítění :)

Pokračování o značce Orbitkey

Všechny produkty značky Orbitkey
Orbitkey


Takhle moc jste spoko!

Více recenzí :)